Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Spoktanie z rodzinami Plac Konstytucji 4.06.09
Data dodania: 2009-06-05 06:39:56

Krystyna Krzekotowska prowadzaca ostatni etap swej kampanii na ulicach Warszawy spotkała sie z wieloma bardzo tragicznymi przypadkami i probami o pomoc. Nasza kandydatka nie zważaj±c na brak czasu z uwagi na tempo prowadzonej kampanii, podjęła natychniastowe interwencje. Uratowała warszawsk± rodzinę przed eksmisj± ze strony

Krystyna Krzekotowska prowadzaca ostatni etap swej kampanii na ulicach Warszawy spotkała sie z wieloma bardzo tragicznymi przypadkami i probami o pomoc.

Nasza kandydatka nie zważaj±c na brak czasu z uwagi na tempo prowadzonej kampanii, podjęła natychniastowe interwencje.

Uratowała warszawsk± rodzinę przed eksmisj± ze strony właciciela,

Powstrzymała Gminę Wawer przed wysiedleniem z lokalu rodziny najemców, którzy na własny koszt zbudowali na strychu,

Podjęła wspólnie ze Stowarzyszeniem DAMY RADĘ działania, aby uchronić przed bezpowrotn± rozł±k± rodziców z czwórk± dzieci, choć jedyn± ich win± jest brak rodków na utrzymnanie oraz życiowa niezaradnoć. Nasza kandydatka udzieliła nie tylko prawnej, ale także materialnej pomocy będ±cym bez rodków do zycia zrozpaczonym rodzicom.

 

Zdjęcia utrwalaj± spotkanie z w/w rodzicami na Placu Konstytucji.

Poruszona do głębi troskami Obywateli Kandydatka udziela wywiadu dla TVN, w którym z żalem stwierdza, że po upływie 20 lat od odzyskania niepodległoci, nadal w wolnej Polsce mamy do czynienie z arogancj± i znieczulic± urzędów.

Następn± interwencję dr Krystyna Krzekotowska podejmie już w poniedziałek po kampanii wyborczej w sprawie bezdusznej eksmisji staruszków, mimo, że ustawa nie pozwala na to w stosunku do osób , które ukończyły 75 lat. Starych drzew się nie przesadza.