Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Obchody rocznicy dwudziestolecia pierwszych wyborów na pl. Konstytucji w Warszawie
Data dodania: 2009-06-05 06:48:11

W spotkaniu wzięli udział min. prof. Dariusz Rosati, Andrzej Wielowieyski, dr Krystyna Krzekotowska. Mieszkańcy, którzy odwiedzili plac Konstytucji razem z kandydatami mieli okazję wysłuchać przemówienia Tadeusza Mazowieckiego. Zaapelował on, do wszystkich kandydatów o złaczenie sił i jednoć, jto jest bowiem

W spotkaniu wzięli udział min. prof. Dariusz Rosati, Andrzej Wielowieyski, dr Krystyna Krzekotowska. Mieszkańcy, którzy odwiedzili plac Konstytucji razem z kandydatami mieli okazję wysłuchać przemówienia Tadeusza Mazowieckiego. Zaapelował on, do wszystkich kandydatów o złaczenie sił i jednoć, jto jest bowiem niezbędny czynnik, który pomoże wyjć Polsce z kryzysu.

Spotkanie miało również mniej oficialn± częć. Mieszkańcy Warszawy licznie otaczali nasz± Kandydatkę, która odbyła - jak zawsze - rekordow± liczbę rozmów z obywatelami i politykami. .
Miły wi±teczny nastrój został zakłocony przybyciem zrozpaczonych rodziców walcz±cych o prawo do dzieci, nad których nieszczęciem nasza Kandydatka pochyliła się z wielkim współczuciem.
Przybyli też mieszkańcy Warszawy, aby wyrazić podziękowanie za uzyskan± od Krystyny Krzekkotowskiej skuteczn± pomoc.


Najliczniejsz± grupę stanowili człoknowie Stronnictwa Demokratycznego, wyraĽnie uradowani, że wieto to mogli uczcić odrodzeniem Stronnictwa Demokratycznego na czele z takimi znakomitociami jak obecny na spotkaniu Paweł Piskorski Przewodnicz±cy Stronnictwa oraz Andrzej Potocki członek władz naczelnych tego rosn±cego w siłę ugrupowania.
 

Dopinguj±c oczywicie nasz± Kandydatkę Krystynę Krzekotowsk±, , która jako członek SD kandyduje do PE z listy nr 7 Centro-Lewicy.

 

Koniecznie zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ