Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Podziękowanie
Data dodania: 2010-11-20 14:25:56

Dziekuję serdecznie wszystkim za bezinteresowne, koleżańskie wsparcie mnie w kampanii wyborczej do Rady Warszawy, a wyborcom z Okręgu Bielany i Żliborz - za oddane na głosy na mnie lub innych kandydatów z listy 27 Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej. Mam nadzieję, że wspólnie pezeżyte chwile pozostawiły wspomnienie interesującej przygody intelektualnej a także będą naszym wspólnym wkładem w budowanie społeczeństwa Obywatelskiego. Do miłego zobaczenia 21.11. 2010 r. o godz. 21.30 przy ul. Chmielnej 9 pierwsze pietro na wieczorze wyborczym Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej, na które zapraszam wraz z naszą Kandydatką na Prezydenta Warszawy Katarzyną Munio.

Dziekuję serdecznie wszystkim za bezinteresowne, koleżańskie wsparcie mnie  w kampanii wyborczej do Rady  Warszawy, a wyborcom z Okręgu  Bielany i Żliborz  - za  głosy oddane na mnie lub innych kandydatów z listy 27 Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej.

Mam nadzieję, że wspólnie przeżyte chwile pozostawią wspomnienie  interesującej przygody intelektualnej a także będą naszym wspólnym wkładem w budowanie społeczeństwa Obywatelskiego.
Do miłego zobaczenia 21.11. 2010 r. o godz. 21.30 przy ul. Chmielnej 9 pierwsze pietro na wieczorze wyborczym Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej, na które zapraszam wraz z naszą Kandydatką na Prezydenta Warszawy Katarzyną Munio.


dr Krystyna Krzekotowska