Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Szkolenie i uroczystość opłatkowa w Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA"
Data dodania: 2010-12-20 11:20:55

Szkolenie i uroczystość opłatkowa w Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA", z udziałem Stowarzyszenia Ekspertów i Doradców Nieruchomości "POLONIA" oraz Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych "Polonia" w dniu 16 grudnia 2010 r.

Szkolenie i uroczystość opłatkowa w Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA", z udziałem  Stowarzyszenia Ekspertów i Doradców Nieruchomości "POLONIA" oraz  Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych "Polonia" w dniu 16 grudnia 2010 r.

Szkolenie zgromadziło liczną grupę Zarządców Nieruchomości, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz  Rzeczoznawców Majątkowych w w/w Stowarzyszeń.
 
Szkolenie objęło następujace tematy:
1. Zmiany w ustawie o gospodarce nieruchomościami. - grupy  tematyczne A1, B1, C1

 2. Nowe zasady finansowego wsparcia na tworzenie lokali socjalnych, mieszkań chronionych i lokali wchodzących  w skład mieszkaniowego zasobu  gmin niestanowiących lokali socjalnych. - grupy tematyczne  -  grupy tematycze  B1 o B11

3. Nieruchomości w orzecznictwie Sądu Najwyższego -  grupy  tematyczne B11, B1 i B2.

Stanowiło to realizację wynikającego z ustawy o gospodarce nieruchomościami obowiązku permanentnego szkolenia, jaki nałozony został ustawowo na przedstawicieli w/w zawodów.

Szkolenie, jak co roku,  poprawadzili:
dr Krystyna Krzekotowska Kierownik  Stdiów Podyplomowych Zarządzania i Posrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Uczelni Łazarskiego, które sa podstawa uzyskania od Ministra Infrastruktury licencji na wykonywanie tych zawodów oraz
Jerzy Krzekotowski wykładowca na Uczelni Łazarskiego 

Na zakończenie odbyła sie uroczystośc opłatkowa,  na której kierownictwo Stowarzyszeń złozyło uczstnikom serdeczne życzenia świateczne i noworoczne. W czasie spotkania omówiono interesujacą propozycję stworzenia konsorsjum Zarządców, Pośredników i Rzeczoznawców majątkowych, które z uwagi na swoją wysoka kompetencję mogłoby sprostać wzrastajacym wymogom rynku nieruchomości.
Tradycyjnie  wręczono wszystkim piękne kalendarze.