Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Inspiracje
Data dodania: 2011-01-24 21:13:07

Inspiracje - myśli, które nas inspirują. W dniu 21 grudnia 2005 r. jako członek Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw uczestniczyłam w uroczystości zaprzysiężenia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Parlamencie RP. W pamięci utkwiły mi Jego słowa: "Chcieć to móc. Te słowa, wydawałoby się nierozważne, towarzyszyły nam w tamtych trudnych, ale pięknych czasach. Towarzyszyły też twórcom naszej niepodległości w II Rzeczypospolitej. Zwracam się do Was, Rodacy, abyście mimo wszystkich zawodów raz jeszcze uwierzyli. Mamy zmienić Polskę, ale bez Was jej nie zmienimy. A zmienić ją koniecznie trzeba."

Inspiracje - myśli, które nas inspirują.

 W dniu 21 grudnia 2005 r. jako członek Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw uczestniczyłam w uroczystości zaprzysiężenia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Parlamencie RP. W pamięci utkwiły mi Jego słowa:

  "Chcieć to móc. Te słowa, wydawałoby się nierozważne, towarzyszyły nam w tamtych trudnych, ale pięknych czasach. Towarzyszyły też twórcom naszej niepodległości w II Rzeczypospolitej. Zwracam się do Was, Rodacy, abyście mimo wszystkich zawodów raz jeszcze uwierzyli. Mamy zmienić Polskę, ale bez Was jej nie zmienimy. A zmienić ją koniecznie trzeba."