Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Inspiracje
Data dodania: 2011-01-25 01:01:29

Inspiracje - myśli, które nas inspirują Na zorganizowanej przeze mnie polsko-niemieckiej konferencji na temat: "Prawo, a nowe tendencje rozwoju społecznego" Prof. Siegried Willutzki stwierdził: „Współpraca prawników w Europie, wyzwania wynikające z nowych tendencji rozwoju społecznego, znalazły się na takim etapie, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Dobrobyt gospodarczy pozostaje w ścisłym związku z wolnym, demokratycznym systemem prawa. Sukces osiągniemy tylko wtedy, gdy jednocześnie uruchomimy wszystkie możliwe kanały współpracy dla ulepszenia stosunków prawnych w Europie” (por. Jurysta, Magazyn prawniczy 1996 nr 12).Zobacz więcej

Inspiracje - myśli, które nas inspirują

Na zorganizowanej przeze mnie polsko-niemieckiej konferencji na temat: "Prawo, a nowe tendencje rozwoju społecznego" Prof. Siegried Willutzki stwierdził:

„Współpraca prawników w Europie, wyzwania wynikające z nowych tendencji rozwoju społecznego, znalazły się na takim etapie, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Dobrobyt gospodarczy pozostaje w ścisłym związku z wolnym, demokratycznym systemem prawa. Sukces osiągniemy tylko wtedy, gdy jednocześnie uruchomimy wszystkie możliwe kanały współpracy dla ulepszenia stosunków prawnych w Europie” (por. Jurysta, Magazyn prawniczy 1996 nr 12).Zobacz więcej w materiale mojego autorstwa na temat: "Polsko-Niemiecka przyjażń i współpraca" (www.wiadomości24.pl)