Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Tadeusz Ross, artysta i polityk zaprasza do Cinema Citi, Restauracja Gaga 5 lutego 2011, godz. 19.00
Data dodania: 2011-02-02 22:19:24

Tadeusz Ross, artysta i polityk Tadeusz Ross - znakomity aktor, satyryk, piosenkarz, autor musicali, tekstów piosenek i wierszy, scenarzysta - to także wrażliwy na sprawy społeczne poseł Platformy Obywatelskiej

Tadeusz Ross - znakomity aktor, satyryk, piosenkarz, autor musicali, tekstów piosenek i wierszy, scenarzysta - to także wrażliwy na sprawy społeczne  poseł Platformy Obywatelskiej

Szczególnie aktywnie uczestniczy w pracach Sejmowej Komisji Polityki Społecznej, w czym pomocna jest jego wrażliwość artysty. Ostatnio współpracowaliśmy przy nowelizacji ustawy o zapobieganiu przemocy domowej. Wtedy widziałam jego sumienność, obowiązkowość i wrażliwość na krzywdę ludzką, zwłaszcza, gdy dotyczy to bezbronnych dzieci. Razem z innymi posłami tej komisji, Tadeusz Ross pokazał też umiejętność współpracy z organizacjami pozarządowymi, które - tak jak Stowarzyszenie Damy Radę - mają wiedzę prawną i społeczną w tej dziedzinie. Dzięki temu wspólnie odnieśliśmy sukces, zapewniając Polsce i Polakom rozwiązania odpowiadające standardom europejskim.

Nic dziwnego, że także w wyborach do Parlamentu Europejskiego Tadeusz Ross osiągnął znakomity wynik, zajmując czwarte miejsce. W każdej chwili może nas reprezentować w Brukseli (jeśli np. któraś z trzech osób przed nim podejmie aktywność związaną z rezygnacją z mandatu posła, co często ma miejsce). Wtedy może uda się zrealizować projekt powołania w Warszawie Europejskiej Akademii, kształcącej kadrę zapewniającą polskim obywatelom ochronę zgodną z europejskim standardami (na wzór podobnej akademii w Trier, wspieranej przez Parlament Europejski).

Właśnie do tego potrzebny jest poseł, który tak jak Tadeusz Ross, ma duszę artysty, wrażliwego na problemy społeczne i ochronę obywateli, którym w Polsce - mimo poprawy - ciągle daleko do ochrony takiej, jaką zapewnia się obywatelom w Europie Zachodniej.

Dlatego gorąco polecam zaproszenie Tadeusz Rossa, artysty i polityka  do Cinema Citi, Restauracji Gaga,  w Warszawie ul. Powstańców Sląskich 126 A, godz. 19.00. Będzie też pewna niespodzianka.
 tel. do  organizatora 22 869 45 09