Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Koncert Tadeusza Rossa w Cinema Citi Restauracja GAGA w Warszawie - 5 luty 2011
Data dodania: 2011-02-07 18:52:52

Przyjmując zaszczytne zaproszenie znakomitego artysty Tadeusza Rossa i grona skupionych wokół Niego młodych i zaangażowanych ludzi,a zwłaszcza Heleny Młotkowskiej, która wzięła na siebie główny ciężar prac organizacyjnych, uczestniczyłam w Balu Karnawałowym, którego wielką atrakcją był znakomity występ znanego i lubianego artysty, jakim jest Tadeusz Ross. U jego boku wystąpiła też niezwykle utalentowana córeczka Klementyna. Prawdziwa sensacją był też występ młodej, pięknej i niezwykle utalentowanej aktorki i śpiewaczki Joanny Dobraczyńskiej. Wszystko to nie odbyłoby się, gdyby nie starania Katarzyny Gierak-Skrzecz, która wszystkie osoby zapoznała i zaraziła swoją pasją podejmowania ciekawych projektów z ciekawymi ludźmi. idearanzowała

Przyjmując zaszczytne zaproszenie znakomitego artysty Tadeusza Rossa i grona skupionych wokół Niego młodych i zaangażowanych ludzi,a zwłaszcza Heleny Młotkowskiej, która wzięła na siebie główny ciężar prac organizacyjnych, uczestniczyłam w Balu Karnawałowym, którego wielką atrakcją był  znakomity występ  znanego i lubianego artysty, jakim jest Tadeusz Ross. U jego boku wystąpiła też niezwykle  utalentowana córeczka Klementyna.

Prawdziwa sensacją był też występ młodej, pięknej i niezwykle utalentowanej aktorki i śpiewaczki Joanny Dobraczyńskiej.

Wszystko to nie byłoby możliwe,  gdyby nie starania Katarzyny Gierak-Skrzecz, która wszystkie osoby zapoznała i zaraziła swoją pasją podejmowania ciekawych projektów z ciekawymi ludźmi. 

Teraz będziemy świadkami lub uczestnikami niejednej takiej cennej i społecznie wartościowej obywatelskiej inicjatywy. 
Włączenie dzięki Kasi do tych projektów Tadeusza Rossa, polityka  - posła platformy Obywatelskiej , który ma jednocześnie talent, renomę oraz wrażliwość artysty, to znakomity pomysł. Teraz trzeba dużo pracy i cierpliwości, aby projekty mogły się urzeczywistnić. Kasi  i Jej znakomitym kooperantom: Helenie, Monice i Oli należą się wyrazy uznania i zachęty do dalszej takiej aktywności.