Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Gala Stowarzyszenia Damy Radę - 11 marca 2011, godz. 20.00
Data dodania: 2011-03-02 18:33:52

Stało się już tradycją, że Stowarzyszenie "DAMY RADĘ", znane z licznych akcji społecznych i charytatywnych, od wielu lat organizuje gale, na których wręczane są wyróżnienia za działalność społeczną i charytatywną. Ma to ogromne znaczenie nie tylko dla usatysfakcjonowania ludzi zasłużonych w tej dziedzinie, ale także dla stwarzania motywacji i mobilizacji do podejmowania dalszych - tak bardzo potrzebnych - inicjatyw społecznych icharytatywnych.

Stało się już tradycją, że Stowarzyszenie "DAMY RADĘ", znane z licznych akcji społecznych i charytatywnych, od wielu lat organizuje gale, na których wręczane są wyróżnienia za działalność społeczną i charytatywną.

Ma to ogromne znaczenie nie tylko dla usatysfakcjonowania ludzi zasłużonych w tej dziedzinie, ale także dla stwarzania motywacji i mobilizacji do podejmowania dalszych - tak bardzo potrzebnych - inicjatyw społecznych i... charytatywnych. Także dla mnie, statuetka otrzymana na pierwszej gali Stowarzyszenia Damy Radę, miała ogromne znaczenie. Satysfakcja z dobrze wykonanej i cenionej pracy społecznej i charytatywnej jest nieporównywalna z żadną inna formą osiągnięć i wyróżnień.

W tym roku STOWARZYSZENIE „DAMY RADĘ” zaprasza na GALĘ, z udziałem znakomitego artysty Tadeusza Rossa, w trakcie której zostaną wręczone wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w walce z wykluczeniem społecznym.

Gala odbędzie się w dniu 11 marca 2011 r. o godz. 20.00, w Aulii Biura Generalnego Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21A

Zaproszenia można otrzymać w siedzibie Stowarzyszenia „DAMY RADĘ” w
Warszawie, ul. Puławska 41 lok. 1, tel. 22 323 72 10 lub 501 855 551.


Pani Beata Mirska - Piworowicz, Prezes Stowarzyszenia DAMY RADĘ jest naprawdę chodzącą reklamą skutecznego "dawania rady" w trudnych sytuacjach. Dzięki Niej i gronu współpracowników do działalności na rzecz zapobiegania społecznemu wykluczeniu włączyło się naprawdę liczne grono ludzi dobrej woli (w tym polityków wszystkich opcji, prawników, lekarzy, dziennikarzy, naukowców, twórców kultury i sztuki). Potrzeba jak najwięcej takich impulsów, integrujących wysiłki ludzi dla dobra wspólnego.