Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Spotkanie Wielkanocne w Fundacji Pomocna Dłoń
Data dodania: 2011-04-17 20:51:57

Krystyna i Jerzy Krzekotowscy wspólnie z innymi rodzicami dzieci niepełnosprawnych powołali do życia Fundacje Pomocna Dłon i ufundowali budynek mieszkalny, zapewniajacy im godne warunki mieszkaniowe. Fundacja Pomocna Dłóń, jako pierwsza w Polsce, stworzyła i zrealizowała modelowe - oparte na standardach europejskich - rozwiązanie zapewnieniające godne warunki mieszkaniowe i rehabilitację niepełnosprawnym dzieciom.

Krystyna i Jerzy Krzekotowscy wspólnie z innymi rodzicami  dzieci niepełnosprawnych powołali do życia Fundację Pomocna Dłon i ufundowali  budynek mieszkalny, zapewniajacy im godne warunki mieszkaniowe.
Fundacja Pomocna Dłóń, jako pierwsza w Polsce, stworzyła i zrealizowała modelowe - oparte na standardach europejskich - rozwiązanie zapewnieniające godne warunki mieszkaniowe i rehabilitację niepełnosprawnym dzieciom.  
Fundacja prowadzi dom całodobowej opieki i zapewnia systematyczne zajęcia oraz psychoterapię, kinezyterapię i muzykoterapię.

W spotkaniu  Wielkanocnym uczestniczył w tym roku wielki artysta i pedagog dr Leszek Ploch, który stworzył unikalną orkiestrę, ukazującą muzyczne talenty niepełnosprawnych, koncertujących w kraju i za granicą. 
 
Organizacja uprawniona jest do otrzymywania darów rzeczowych, finansowych, 1% oraz nawiązek. Uzyskane w ten sposób środki są wykorzystywane na cele statutowe Fundacji.

dr Krystyna Krzekotowska
Wykładowca na Uczelni Łazarskiego