Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Konferencja Stowarzyszenia Damy Radę pod Patronatem Ministra Sprawiedliwości
Data dodania: 2011-07-15 19:35:50

Stowarzyszenie „Damy Radę zorganizowało konferencję pt : „Szczęśliwa Rodzina Wolna od Przemocy” . Patronat nad konferencją objęła Pani Elżbieta Radziszewska Sekretarz Stanu Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy oraz Pan Krzysztof Kwiatkowski Minister Sprawiedliwości. Tematem konferencji była debata dotycząca skutecznych sposobów walki z przemocą w rodzinie w związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie z dnia 01 sierpnia 2010r. Konferencja odbyła się w budynku Urzędu m st. Warszawy przy pl. Bankowym 3/5 (sala 259) w dniu 22 czerwca 2011 roku.

Stowarzyszenie „Damy Radę zorganizowało konferencję pt : „Szczęśliwa Rodzina Wolna od Przemocy” .

Patronat nad konferencją objęła Pani Elżbieta Radziszewska Sekretarz Stanu Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy oraz Pan Krzysztof Kwiatkowski Minister Sprawiedliwości.

Tematem konferencji była debata dotycząca skutecznych sposobów walki z przemocą w rodzinie w związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie z dnia 01 sierpnia 2010r.

Konferencja odbyła się w budynku Urzędu m st. Warszawy przy pl. Bankowym 3/5 (sala 259) w dniu 22 czerwca 2011 roku.