Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Apel Jerzego Krzekotowskiego i lista poparcia do pobrania
Data dodania: 2011-08-12 20:08:01

W załączeniu przesyłam 2 tabele do zbierania podpisów z prośbą o udzielenie mi poparcia Waszymi podpisami.

Szanowni Spółdzielcy,

 

Jako prawnik od lat współpracujący ze spółdzielczością mieszkaniową, podzielam Wasz dyskomfort i zaniepokojenie związane z antyspółdzielczą polityką w Polsce. Przeciwko temu ostatnio słusznie zaprotestowała międzynarodowa spółdzielczość, wpierająca protest polskich spółdzielców na Ogólnopolskim Forum Spółdzielczym w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Lekceważone są bowiem  postulaty spółdzielców i ciągle zmieniane są na gorsze przepisy dotyczące Waszych spółdzielczych uprawnień. Prawo spółdzielcze nie powinno być uchwalane wbrew Waszej woli przez dyletantów nie znających ani praktyki, ani teorii spółdzielczości.

 Dlatego, jako prawnik, którego znacie z dorobku na rzecz obrony praw i interesów spółdzielców, odpowiadając na apel Forum Spółdzielców, zdecydowałem się oddać do Waszej dyspozycji moją osobę, kandydując na senatora. z okręgu 44 w Warszawie.

 

 Z udziałem spółdzielców powstał "Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Krzekotowskiego", którego celem jest popieranie mnie jako kandydata niezależnego.

 Wiem, co trzeba zrobić i moje kompetencje przy pełnieniu funkcji senatora będą gwarancją skutecznej obrony Waszych interesów w procesie stanowienia prawa.

 Serdecznie zapraszam do współpracy w kampanii wyborczej.

Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w dniu 17 sierpnia, godz.

17.00 w Warszawie, ul. Gombrowicza 17 .

 

 Łączę serdecznie pozdrowienia.

 

 Jerzy Krzekotowski

 

 Prezes Polskiego Stowarzyszenia Mieszkalnictwa

 

Prezes Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw

 

 Warszawa, ul. Gombrowicza 17

 t. 603/996408

 

 tel.fax:22/8331160

 

W załączeniu przesyłam 2 tabele do zbierania podpisów z prośbą o udzielenie mi poparcia Waszymi podpisami.

 

Poparcie dla utworzenia "Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Krzekotowskiego" może być udzielone przez każdego Obywatela RP, mającego prawa wyborcze (wymagane 1000 podpisów).

 

 Poparcie dla mojej kandydatury może być udzielone TYLKO przez mieszkańców okręgu wyborczego nr 44, czyli dzielnic Warszawy - Białołęka, Bielany, Śródmieście i Żoliborz (wymagane 2000 podpisów).

 

Mamy na to tylko tydzień. Ale zdążymy, jeżeli Wasza Spółdzielnia i pozostałe do których się zwracam, przekaże mi do 17 sierpnia choć 10 głosów poparcia.

 

Leży to w naszym wspólnym interesie, aby zabezpieczyć spółdzielców i spółdzielnie przed szkodliwymi zakusami likwidacji i ograniczania Waszych spółdzielczych uprawnień.


Proszę kliknąć w link by pobrać listę:

LISTA POPARCIA (PDF)

LISTA POPARCIA (DOC)