Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Jerzy Krzekotowski - w życiu zawodowym i rodzinnym
Data dodania: 2011-08-15 00:58:16

Jerzy Krzekotowski - niezależny kandydat do Senatu RP Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Mieszkalnictwa Prezes Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw Współzałożyciel Fundacji „Pomocna Dłoń” Jerzy Krzekotowski - prawnik, ekspert w dziedzinie prawa mieszkaniowego i spółdzielczego. Wieloletni Dyrektor w Centralnym Związku Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego i Ministerstwa Budownictwa. Autor licznych publikacji, wykładowca na Studiach Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Uczelni Łazarskiego.

Sytuacja mieszkaniowa w Polsce budzi zaniepokojenie obywateli. Związane z tym poczucie braku stabilizacji oznacza, że centralnym problemem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego zarówno lokatorom, jak i właścicielom mieszkań. Wymaga to programu mieszkaniowego i rozwiązań w zakresie planowania przestrzennego oraz pozyskiwania terenów pod budownictwo mieszkaniowe. Rozwój budownictwa pozostaje w bezpośrednim związku z gospodarką i stworzeniem nowych miejsc pracy. Nie wolno przy tym zapominać o socjalnym zabezpieczeniu słabszych ekonomicznie grup ludności przez budowę mieszkań na wynajem oraz rozwój budownictwa socjalnego.
18 czerwca 2011 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyło się Ogólnopolskie Forum Spółdzielców protestujące przeciwko antyspółdzielczej polityce. Spółdzielcy zaapelowali, aby do Parlamentu wybrać takich reprezentantów, którzy zadbają o właściwe ustawodawstwo dotyczące spółdzielni. W związku z tym powołano Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Krzekotowskiego, który jest znanym specjalistą w dziedzinie prawa spółdzielczego. Cieszy się zaufaniem mieszkańców osiedli mieszkaniowych, którym leży na sercu zrealizowanie powyższych zadań i respektowanie standardów europejskich. Jerzy Krzekotowski w całym swoim życiu zawodowym pomagał i pomaga ludziom w rozwiązywaniu ich trudnych problemów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa.
Wskazać trzeba na wiedzę i doświadczenie nie tylko Kandydata, ale także jego małżonki dr Krystyny Krzekotowskiej i córki – mecenas Iwony Krzekotowskiej-Olszewskiej, również specjalizujących się w dziedzinie prawa mieszkaniowego i spółdzielczego. Wspólnie z nimi Jerzy Krzekotowski przyczynia się do wielu korzystnych dla Obywateli rozstrzygnięć administracyjnych i sądowych.
Jerzy Krzekotowski zwraca się do Obywateli o współpracę i poparcie jego kandydatury na Senatora RP.
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Krzekotowskiego, kandydującego z Okręgu 44 (Warszawa – Białołęka, Bielany, Śródmieście, Żoliborz) 01 682 Warszawa, ul. Gombrowicza 17, Tel. 603996408, Tel.fax.: 22/833 11 60, e-mail: krzekotowska@soi.fc.pl www.krzekotowska.com.pl