Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Informacja o nowej książce dr Krystyny Krzekotowskiej na temat: Własność budynków i lokali
Data dodania: 2012-10-28 13:12:54

Uwaga!! Uwaga!! dr Krystyna Krzekotowska, mająca bogaty dorobek naukowy i wydawniczy wydała w b.m. kolejną książkę. Jest to pierwsza książkowa publikacja z zakresu prawa cywilnego, w której wiele miejsca poświęcono prawom małżonków do mieszkania, w tym eksmisji z powodu przemocy domowej, która na zasadach wskazanych w publikacji może dotyczyć także sprawcy przemocy, który jest wyłącznym właścicielem domu lub mieszkania. Stowarzyszenie Damy Radę poleca lektur e tej ksiązki naszym podopiecznym, a także innym organizacjom, w których celach statutowych leży zapobieganie społecznemu wykluczeniu i przemocy domowej, a także zarządcom nieruchomości i spółdzielniom mieszkaniowym, którzy - zgodnie ze standardami obywatelskimi - są partnerami w zwalczaniu przemocy domowej w ich zasobach mieszkaniowych. Przekazana przez Autorkę w przystępnej formie wiedza na ten t temat może przyczynić się do zwiększenia naszej skuteczności w zapobieganiu i zwalczaniu szkodliwego zjawiska przemocy domowej. Najnowsza propozycja wydawnicza! Krystyna Krzekotowska WŁASNOŚĆ BUDYNKÓW I LOKALI ISBN 978-83-63223-44-1 format B5 (170 x 240 mm) objętość 270 stron Opracowanie zawiera omówienie przepisów dotyczących nabywania i ustanawiania odrębnej własności lokali, ochrony własności i zarządzania nieruchomością wspólną we wspólnotach mieszkaniowych, a nadto przedstawia status prawny małżonków i innych domowników w odniesieniu do zajmowanego lokalu, z uwzględnieniem aktualnej linii orzecznictwa Sądu Najwyższego i innych sądów. Książka adresowana jest przede wszystkim do notariuszy, adwokatów, radców prawnych, sędziów, negocjatorów, a także do rzeczoznawców majątkowych, zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami, właścicieli nieruchomości i spółdzielców mieszkaniowych. jak również innych osób, które są lub mogą być uwikłane w sporne sprawy w tej dziedzinie. Krystyna Krzekotowska - doktor prawa. Dyrektor Międzynarodowego Instytutu Prawa i Mieszkalnictwa. Autorka licznych książek i innych publikacji z prawa mieszkaniowego i spółdzielczego. Wykładowca prawa mieszkaniowego i europejski ekspert w tej dziedzinie. Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Przewodnicząca Rady Naukowej Niemiecko-Polskiego Stowarzyszenia Mieszkalnictwa, Rozwoju Miast i Ekologii. Zamówienia: e-mail: e.mitek@op.pl tel. +48 535 509 317 Przy zamówieniach powyżej 5 egzemplarzy oferujemy korzystne rabaty! Zapraszamy do zakupów!

Uwaga!! Uwaga!!

dr Krystyna Krzekotowska, mająca bogaty dorobek naukowy i wydawniczy wydała w b.m. kolejną książkę.


Jest to pierwsza książkowa publikacja z zakresu prawa cywilnego, w której wiele miejsca poświęcono prawom małżonków do mieszkania, w tym eksmisji z powodu przemocy domowej, która na zasadach wskazanych w publikacji może dotyczyć także sprawcy przemocy, który jest wyłącznym właścicielem domu lub mieszkania.


Stowarzyszenie Damy Radę poleca lektur e tej ksiązki naszym podopiecznym, a także innym organizacjom, w których celach statutowych leży zapobieganie społecznemu wykluczeniu i przemocy domowej, a także zarządcom nieruchomości i spółdzielniom mieszkaniowym, którzy - zgodnie ze standardami obywatelskimi - są partnerami w zwalczaniu przemocy domowej w ich zasobach mieszkaniowych.

Przekazana przez Autorkę w przystępnej formie wiedza na ten t temat może przyczynić się do zwiększenia naszej skuteczności w zapobieganiu i zwalczaniu szkodliwego zjawiska przemocy domowej.
Najnowsza propozycja wydawnicza!

Krystyna Krzekotowska

WŁASNOŚĆ
BUDYNKÓW

I LOKALI

ISBN 978-83-63223-44-1

format B5 (170 x 240 mm)

objętość 270 stron

Opracowanie zawiera omówienie przepisów dotyczących nabywania i ustanawiania odrębnej własności lokali, ochrony własności i zarządzania nieruchomością wspólną we wspólnotach mieszkaniowych, a nadto przedstawia status prawny małżonków i innych domowników w odniesieniu do zajmowanego lokalu, z uwzględnieniem aktualnej linii orzecznictwa Sądu Najwyższego i innych sądów.


Książka adresowana jest przede wszystkim do notariuszy, adwokatów, radców prawnych, sędziów, negocjatorów, a także do rzeczoznawców majątkowych, zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami, właścicieli nieruchomości i spółdzielców mieszkaniowych. jak również innych osób, które są lub mogą być uwikłane w sporne sprawy w tej dziedzinie.

Krystyna Krzekotowska - doktor prawa. Dyrektor Międzynarodowego Instytutu Prawa i Mieszkalnictwa. Autorka licznych książek i innych publikacji z prawa mieszkaniowego i spółdzielczego. Wykładowca prawa mieszkaniowego i europejski ekspert w tej dziedzinie. Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Przewodnicząca Rady Naukowej Niemiecko-Polskiego Stowarzyszenia Mieszkalnictwa, Rozwoju Miast i Ekologii.

Zamówienia:

e-mail: e.mitek@op.pl

tel. +48 535 509 317

Przy zamówieniach powyżej 5 egzemplarzy oferujemy korzystne rabaty!

Zapraszamy do zakupów!