Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Konferencje Fundacji im. Friedricha Eberta zorganizowane w gmach Sejmu RP
Data dodania: 2013-01-22 12:17:42

Fundacja zorganizowała w Sejmie RP cykl interesujących konferencji. Polityka energetyczna i zielona gospodarka. Wyzwania dla polskiej socjaldemokracji - to tytuł konferencji zorganizowanej w Sejmie przez Fundację im. Friedricha Eberta, w dniu 12 grudnia 2012 r. Z kolei polityka mieszkaniowa w w Polsce została interesująco przedstawiona na konferencji poświęconej prezentacjom prac na temat „Socjaldemokratyczna polityka społeczna” oraz „Podstawy demokracji socjalnej”

Fundacja zorganizowała w Sejmie RP cykl interesujących konferencji.

Polityka energetyczna i zielona gospodarka. Wyzwania dla polskiej socjaldemokracji - to tytuł konferencji zorganizowanej w Sejmie przez Fundację im. Friedricha Eberta, w dniu 12 grudnia 2012 r.


Z kolei polityka mieszkaniowa w w Polsce została interesująco przedstawiona na konferencji poświęconej prezentacjom prac na temat „Socjaldemokratyczna polityka społeczna" oraz „Podstawy demokracji socjalnej"

W spotkaniu uczestniczył były premier RP, Leszek Miller, oraz prof. Jolanta Supińska z Instytutu Polityki Społecznej UW. Wszyscy otrzymali bezpłatnie obydwie publikacje.

Prezentacja oraz debata z autorami odbyła się w dniu 30 listopada. Udział w debacie wziął Knut Dethlefsen Dyrektor Fundacji im. Friedricha Eberta
Przedstawicielstwo w Polsce