Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Wielkanoc w Fundacji Pomocna Dłoń 2013 r.
Data dodania: 2013-03-29 00:17:25

Wielkanoc w Fundacji Pomocna Dłoń 2013 r. Jak co roku Mieszkańcy, Rodzice , Opiekunowie i Pracownicy zorganizowali wzruszającą uroczystość wielkanocna. Na stronie internetowej Fundacji www.dpspomocnadlon.pl znajdujemy wzruszające życzenia, które przytaczamy. Fundacja dziękuje za 1%, który pozwolił w tym sezonie wyremontować przeciekający dach.

Wielkanoc w Fundacji Pomocna Dłoń 2013 r.
Jak co roku Mieszkańcy, Rodzice , Opiekunowie i Pracownicy zorganizowali wzruszającą uroczystość wielkanocna. Na stronie internetowej Fundacji www.dpspomocnadlon.pl znajdujemy wzruszające życzenia, które przytaczamy. Fundacja dziękuje za 1%, który pozwolił w tym sezonie wyremontować przeciekający dach.


Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Fundacji składamy serdeczne Życzenia Wielkanocne, aby te Święta upłynęły w pogodnej i pełnej wzajemnej życzliwości atmosferze. Niech ze wszystkich serc promienieje nadzieja lepszego jutra, przynosząca radość z pięknych wiosennych dni.
Tego wszystkiego życzą Mieszkańcy, Rodzice i Pracownicy.

Nasze prace związane z Wielkanocą można zobaczyć w zakładce galerie (34 zdjęcia). Galerię można również oglądać na Facebooku -