Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


KONGRES STRONNICTWA DEMOKRATYCZNEGO
Data dodania: 2013-04-20 10:08:32

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszam na XXVI Kongres Stronnictwa Demokratycznego. Nasz Kongres odbędzie się 20 kwietnia (sobota) o godz.11.30 w siedzibie SD przy ulicy Chmielnej 9 w Warszawie. Delegatów na Kongres proszę o rejestrację już od godziny 10.00 - ze względów organizacyjnych znacząco może to ułatwić i przyspieszyć pracę Biura Kongresu, dlatego bardzo proszę o wcześniejsze przybycie na Kongres. Pozostałe osoby, nie będące delegatami zapraszam na Kongres już od godziny 11.30. W tym najważniejszym dla nas dniu proszę o jak najliczniejsze przybycie i dopingowanie delegatów, tym bardziej, że Kongres dokona wyboru nowych władz SD, uchwali nowy program i statut Stronnictwa.

Szanowni Państwo!


Serdecznie zapraszam na XXVI Kongres Stronnictwa Demokratycznego. Nasz Kongres odbędzie się 20 kwietnia (sobota) o godz.11.30 w siedzibie SD przy ulicy Chmielnej 9 w Warszawie.
Delegatów na Kongres proszę o rejestrację już od godziny 10.00 - ze względów organizacyjnych znacząco może to ułatwić i przyspieszyć pracę Biura Kongresu, dlatego bardzo proszę o wcześniejsze przybycie na Kongres.


Pozostałe osoby, nie będące delegatami zapraszam na Kongres już od godziny 11.30. W tym najważniejszym dla nas dniu proszę o jak najliczniejsze przybycie i dopingowanie delegatów, tym bardziej, że Kongres dokona wyboru nowych władz SD, uchwali nowy program i statut Stronnictwa.


Jednocześnie przypominam i informuję, że w dniu Kongresu wjazd na parking od Al. Jerozolimskich jest płatny. Dlatego gorąco namawiam, wszystkich państwa zamierzających przybyć na obrady własnym samochodem, do parkowania w innym miejscu aniżeli przed siedzibą SD. Podkreślam: parking przed budynkiem Stronnictwa jest w dniu 20 kwietnia PŁATNY!!!


Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia już jutro podczas Kongresu SD.


Z poważaniem,
Sławomir Potapowicz
Przewodniczący Regionu Mazowieckiego SD