Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego na KONGRESIE KOBIET
Data dodania: 2013-06-30 13:41:47

KONGRES KOBIET Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego na KONGRESIE KOBIET W dniach 14 i 15 czerwca 2013 roku odbył się jubileuszowy V Kongres Kobiet. Kongres odwiedziło prawie 10 tysięcy kobiet z całej Polski i liczne delegacje zagraniczne z Europy i Świata. Przybyli także Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z Pierwszą damą Anną Komorowską oraz Premier Donald Tusk.

KONGRES KOBIET
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego na KONGESIE KOBIET


W dniach 14 i 15 czerwca 2013 roku odbył się jubileuszowy V Kongres Kobiet.
Kongres odwiedziło prawie 10 tysięcy kobiet z całej Polski i liczne delegacje zagraniczne z Europy i Świata.

Przybyli także Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z Pierwszą damą Anną Komorowską oraz Premier Donald Tusk.
Jak co roku na Kongresie było wiele poważnej merytorycznej debaty na sesjach ogólnych i panelowych oraz licznych warsztatach.
Było też wiele atrakcji , np. premiera kolejnej książki z cyklu Biblioteka Kongresu Kobiet powstałej przy współpracy z wydawnictwem Czarna Owca, „Reakcja. Niewypowiedziana wojna przeciwko kobietom" Susan Faludi .
W Sali Marmurowej można było zbadać ciśnienia krwi oraz odbyć konsultację kardiologiczną. Poddać się badaniu przesiewowemu w kierunku jaskry i skonsultować wyniki z okulistą. Przejść badanie dermatologiczne skóry głowy, badanie dermatologiczne pieprzyków czy konsultacje seksuologiczne. W kuluarach górnych można było zbadać poziom cukru, cholesterolu i badanie echo serca.
W dziale nauka aktywność przejawiała FUNDACJA KOBIETY NAUKI.

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO dzięki inicjatywie Centrum Kształcenia Podyplomowego była pierwszą pionierską Uczelnią, prezentująca swój dorobek na Kongresie Kobiet i upowszechniającą to wydarzenie w Internecie i mediach.
Stoisko uczelni było wręcz oblegane zarówno z uwagi na bogate wyposażenie w materiały informacyjne (w tym przygotowany na najwyższym poziomie, bogaty, nowowydany informator 2013/2014), jak i z uwagi kompetentną i miłą obsługę ze strony pracowników Centrum.
Nad wszystkim czuwała nieustannie osobiście Pani Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.
Do pomocy zgłosili się kierownicy studiów podyplomowych, w tym dr Krystyna Krzekotowska Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania Nieruchomościami, Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Wyceny Nieruchomości.


Wręcz furorę na Kongresie zrobiły przygotowane przez Centrum Kształcenia Podyplomowego warsztaty i spotkania z kierownictwem studiów Podyplomowych "Własny biznes z work-life balance!" .
Jedna z największych sal, jaką oddano Uczelni Łazarskiego do dyspozycji po prostu „pękała w szwach". Atmosfera w trakcie warsztatów była pełna zapału twórczego i zaangażowania.
W kuluarach można było usłyszeć tylko pochlebne komentarze, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na markę Uczelni Łazarskiego, nieustannie przodującą w rankingach na najlepsze Uczelnie Wyższe w Polce i Europie.