Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Zagospodarowanie oraz estetyka przestrzeni miejskiej
Data dodania: 2014-03-28 11:52:43

Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję zatytułowaną „”, która odbędzie się 25 kwietnia 2014 r. w sali A3 budynku Collegium Iuridicum II znajdującego się przy ulicy Lipowej 4. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10:00. Celem naszej interdyscyplinarnej konferencji jest przybliżenie uczestnikom specyfiki przestrzeni miejskiej oraz problemów, z którymi zmagają się na co dzień jej mieszkańcy. Panele: 1. Rekonstrukcja, ochrona i rewitalizacja zabytków. 2. Estetyka oraz miejsce reklamy w przestrzeni miejskiej. 3. Zagospodarowanie przestrzenne - teraźniejszość, a przyszłość. 4. Przestrzeń zaplanowana, a oddolne tworzenie miasta.

Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję zatytułowaną „Zagospodarowanie oraz estetyka przestrzeni miejskiej", która odbędzie się 25 kwietnia 2014 r. w sali A3 budynku Collegium Iuridicum II znajdującego się przy ulicy Lipowej 4.

Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10:00. Celem naszej interdyscyplinarnej konferencji jest przybliżenie uczestnikom specyfiki przestrzeni miejskiej oraz problemów, z którymi zmagają się na co dzień jej mieszkańcy. Panele:

1. Rekonstrukcja, ochrona i rewitalizacja zabytków.
2. Estetyka oraz miejsce reklamy w przestrzeni miejskiej.
3. Zagospodarowanie przestrzenne - teraźniejszość, a przyszłość.
4. Przestrzeń zaplanowana, a oddolne tworzenie miasta.

Osoby zainteresowane wystąpieniem proszone są o wysłanie maila wraz z abstraktem na adres: komisjakultury.konferencja2014@gmail.com. Bieżące informacje znajdą Państwo również na stronie naszego wydarzenia na facebook'u:

https://www.facebook.com/events/269999689827840/270005786493897/?notif_t=plan_mall_activity

Komisja Kultury
Samorządu Studentów
Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Warszawskiego