Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


APEL Z ZAGRANICY
Data dodania: 2014-09-25 17:09:26

Newsletter z polskim i niemieckim orzecznictwem - wydanie 4 2014 Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy, niniejszym przekazujemy Państwu czwarte wydanie Newslettera z polskim i niemieckim orzecznictwem w 2014 roku. Nasza pozycja ukazuje się od kilku lat, ciesząc się sporą popularnością. Bardzo cieszymy się z pozyskania dla Newslettera pokaźnego grona abonentów, w tym studentów, adwokatów, sędziów, doradców podatkowych, prokuratorów, jak również profesorów. To Państwu zawdzięczmy ten sukces w dużej mierze, ponieważ duża liczba abonentek i abonentów utwierdza nas w przekonaniu, że realizujemy przy pomocy Newslettera pożyteczne zadanie, odpowiadając na stały wzrost zapotrzebowania na informacje o orzecznictwie sąsiedniego kraju.

Newsletter z polskim i niemieckim orzecznictwem - wydanie 4 2014

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy,

 

 

niniejszym przekazujemy Państwu czwarte wydanie Newslettera z polskim i niemieckim orzecznictwem w 2014 roku. Nasza pozycja ukazuje się od kilku lat, ciesząc się sporą popularnością. Bardzo cieszymy się z pozyskania dla Newslettera pokaźnego grona abonentów, w tym studentów, adwokatów, sędziów, doradców podatkowych, prokuratorów, jak również profesorów.

 


To Państwu zawdzięczmy ten sukces w dużej mierze, ponieważ duża liczba abonentek i abonentów utwierdza nas w przekonaniu, że realizujemy przy pomocy Newslettera pożyteczne zadanie, odpowiadając na stały wzrost zapotrzebowania na informacje o orzecznictwie sąsiedniego kraju.

 


Swoje znaczne zasługi dla Newslettera ma również wspierająca projekt na niwie finansowej od bardzo dawna Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej.

 


Nie zamierzamy się bynajmniej z Państwem żegnać. Wprost przeciwnie. W obliczu wyczerpania się aktualnego źródła finansowania projektu stajemy przed poważnym wyzwaniem pozyskania środków na kolejne wydania Newslettera. Wyzwanie to pragniemy podjąć, aby móc zapewnić Państwu również w przyszłości wysokiej jakości lekturę w nieodpłatnym formacie.

 


Dzięki Państwu, drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy, szanse na powodzenie naszych starań mogą wzrosnąć. Bardzo ucieszyłyby nas krótkie maile od Państwa, w których Państwo potwierdziłyby ze swojej strony, że Newsletter jest pozycją praktyczną i potrzebną! Za Państwa zgodą przedłożylibyśmy takie świadectwa jako obiektywny dowód na wartość Newslettera instytucjom mogącym wesprzeć go środkami na kontynuację działalności.

 


Proszę pozwolić, że serdecznie podziękujemy z góry za wsparcie z Państwa strony!

 


Z pozdrowieniami,

Państwa

prof. dr B. Makowicz

Zespół redakcyjny Newslettera Katedry Polskiego Prawa Publicznego, Europejskiego i Gospodarczego

Wydziału Prawa Europejskiego Uniwersytet Viadrina

Postfach 1786

D-15207 Frankfurt (Oder)

Mail: urteils-news@europa-uni.de

URL: http://www.jura.europa-uni.de/pplnl