Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


EUROPEJSKA UNIA KOBIET - JUBILEUSZ W SEJMIE
Data dodania: 2014-10-11 08:25:09

Szanowni Państwo, W imieniu Zarządu Głównego Europejskiej Unii Kobiet - Sekcja Polska mamy zaszczyt zaprosić do udziału w obchodach XX-lecia działalności naszej Sekcji, które rozpoczną się o godz. 10.00 w dniu 21 października 2014 r. w Sali Kolumnowej Sejmu w Warszawie ul. Wiejska 5.
 

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego Europejskiej Unii Kobiet - Sekcja Polska mamy zaszczyt zaprosić do udziału w obchodach XX-lecia działalności naszej Sekcji, które rozpoczną się o godz. 10.00 w dniu 21 października 2014 r. w Sali Kolumnowej Sejmu w Warszawie ul. Wiejska 5.

Z wielką radością informujemy, że obchody honorowym patronatem objęły Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska i wicemarszałek Sejmu RP Pani Elżbieta Radziszewska

Szczególnym akcentem obchodów będzie konferencja pt. „Wyzwania współczesnych kobiet - XX lat Sekcji Polskiej Europejskiej Unii Kobiet".

W celu wzięcia udziału w uroczystościach prosimy o wypełnienie załączonej ankiety dla siebie oraz osób towarzyszących i odesłanie ankiet na adres mailowy euk@euk-sp.pl Jest to konieczne ze względu na wejście do Gmachu Sejmu według sporządzonych list.

Zaproszenie imienne oraz szczegółowy program zostanie dostarczony po otrzymaniu zgłoszenia.

Pozdrawiam serdecznie

Przewodnicząca EUK-SP

Barbara Bielicka-Malinowska