Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Polska Federacja Rynku Nieruchomości
Data dodania: 2014-10-11 08:34:38

Polska Federacja Rynku Nieruchomości zaprasza na konferencję nt. "Nowe prawa konsumentów w związku z wdrożeniem dyrektywy unijnej", która odbędzie się w środę 15 października 2014r. w Warszawie w Hotelu MDM, Pl. Konstytucji 1, od godz. 10:00.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

zaprasza na konferencję nt. "Nowe prawa konsumentów w związku z wdrożeniem dyrektywy unijnej", która odbędzie się w środę 15 października 2014r. w Warszawie w Hotelu MDM, Pl. Konstytucji 1, od godz. 10:00.

Czy zagadnienia nowego prawa, wchodzącego w życie w grudniu tego roku, dotykającego również profesjonalistów rynku nieruchomości spędzają Państwu sen z powiek? Czy dodatkowe wymagania nakładane przez ustawodawcę na przedsiębiorców, a chroniące konsumentów powodują u Państwa dezorientację i stres? Jak często zastanawialiście się Państwo nad postanowieniami umów z klientami indywidualnymi?
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pragniemy zaprosić Państwa na konferencję w całości poświęconą temu bardzo aktualnemu i specjalistycznemu tematowi. Wprowadzane zmiany dotyczą fundamentalnych zagadnień, m.in.:

przekształceniu ulegną podstawowe definicje prawne, np. zawarcia umowy poza lokalem przedsiębiorstwa,
modyfikacji ulegną obowiązki, jakie przedsiębiorca winien spełnić zawiązując stosunek zobowiązaniowy z konsumentem,
zmienia się definicja legalna samego konsumenta.
Naszym celem jest przybliżenie Państwu nowego prawa i oswojenie tematyki ochrony konsumenckiej na tyle, by stosowanie przepisów w codziennej pracy było dla Państwa jak najbardziej klarowne.
Czy jesteśmy gotowi na przedefiniowanie podstawowych pojęć i obowiązków, które wejdą w życie już niedługo? Odpowiedzmy wspólnie na to pytanie już 15 października!