Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


OSTATNIA PROSTA W KAMPANII WYBORCZEJ
Data dodania: 2014-10-31 18:15:59

Patrycja Kuś w imieniu Sztabu Wyborczego skierowała do nas ważny apel. Przed nami ostatnie 15 dni kampanii wyborczej. Jest to czas, który każdy kandydat powinien jak najbardziej efektywnie wykorzystać. Nie czekajmy, aż ktoś za Nas zrobi cokolwiek. Każdy z Nas musi zaangażować się w działania na rzecz swojej indywidualnej jak i ogólnej KAMPANII WYBORCZEJ. Wielu z Kandydatów bardzo angażuje się w swoją kampanię , jednak nie jest tych osób tak dużo jak powinno być. Z naszego komitetu KW MWS startuje w wyborach ponad 840 kandydatów. Jest Nas bardzo dużo. Jest o co walczyć. Wyjdźmy do ludzi i zacznijmy ZMIENIAĆ NA LEPSZE nasze otoczenie, nasze wspólne Mazowsze.

Przed nami ostatnie 15 dni kampanii wyborczej. Jest to czas, który każdy kandydat powinien jak najbardziej efektywnie wykorzystać.
Nie czekajmy, aż ktoś za Nas zrobi cokolwiek. Każdy z Nas musi zaangażować się w działania na rzecz swojej indywidualnej jak i ogólnej KAMPANII WYBORCZEJ.
Wielu z Kandydatów bardzo angażuje się w swoją kampanię , jednak nie jest tych osób tak dużo jak powinno być. Z naszego komitetu KW MWS startuje w wyborach ponad 840 kandydatów. Jest Nas bardzo dużo. Jest o co walczyć.


Wyjdźmy do ludzi i zacznijmy ZMIENIAĆ NA LEPSZE nasze otoczenie, nasze wspólne Mazowsze.

Ja chciałam dodać swoje "trzy grosze", ale w ważnej sprawie.
Chodzi o siłę oddziaływania TWÓRCÓW KULTURY.
Jeśli ONI wezmą sprawy w swoje ręce, to wezmą sopbie to do serca "chłopy w Sejmie", jak trafnie ich określa poetka Barbara Teresa Dominiczak.

W naszym sejmie jak w „Kobrze",
„chłopy" bawią się dobrze
Wciąż agresja i krzyki...
A ja teraz wam powiem:
-Już przestańcie panowie!
Jakże marne są wasze wyniki!

Ten fragment przeczytałam przed chwilą Panu Andrzejowi Rosiewiczowi przez telefon, gdyż jest poza zasięgiem Internetu.

Będzie to naprawdę coś, jak zawsze wszystko w wykonaniu WIELKICH ARTYSTÓW I POETÓW"

Pozdrawiam i życzę powodzenia