Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


RAZEM ZMIENIMY POLSKĘ !
Data dodania: 2015-07-26 02:45:08

RAZEM ZMIENIMY POLSKĘ ! Ruch Społeczny Obywatele do Sejmu dziękuje WSPÓLORGANIZATOROM, ORGANIZACJOM SPOŁECZNYM, SAMORZĄDOWCOM, REFERENTOM, EKSPERTOM I UCZESTNIKOM DEBATY OBYWATELSKIEJ NA KONGRESIE Ruchu Społecznego OBYWATELE DO SEJMU, którzy z kraju i z zagranicy tak licznie przybyli na Kongres, mimo pory wakacyjnej.

RAZEM ZMIENIMY POLSKĘ !

 

Ruch Społeczny Obywatele do Sejmu dziękuje WSPÓLORGANIZATOROM, ORGANIZACJOM SPOŁECZNYM, SAMORZĄDOWCOM, REFERENTOM, EKSPERTOM I UCZESTNIKOM DEBATY OBYWATELSKIEJ NA KONGRESIE Ruchu Społecznego OBYWATELE DO SEJMU, którzy z kraju i z zagranicy tak licznie przybyli na Kongres, mimo pory wakacyjnej.

Dziękujemy za uświetnienie Kongresu występem Zespołu Uczennic pod kierunkiem Małgorzaty Gergasz i całemu gronu uczestników z Podkarpacia wraz z panią prof. dr hab. Krystyną Leśniak- Moczuk z Uniwersytetu w Rzeszowie

Dziękujemy także za wszystkie inne formy wsparcia dla naszych obywatelskich inicjatyw, a zwłaszcza mediom i internautom za cenne komentarze, polubienia i udostępnienia, dzięki czemu GLOS OBYWATELI SIĘ LICZY I DOCIERA DO OPINII PUBLICZNEJ, a przez to wpływa na zmianę rzeczywistości społecznej, gospodarczej i politycznej, a także relacje międzyludzkie.

Dzięki temu mogła się odbyć i funkcjonować w odbiorze społecznym merytoryczna (a nie propagandowa, czy balonikowa) debata o istotnych dla Obywateli problemach społecznych, gospodarczych i politycznych wzbogacająca program Ruchu Obywatele do Sejmu.

Wasza pomoc jest ważna i nadal o nią się zwracamy.

Wasza pomoc i wspólpraca jest bardzo cenna dla realizacji nowoczesnej strategii zarządzania państwem, gminami i miastami - WSPÓLNIE Z OBYWATELAMI I DLA OBYWATELI, o którą się od lat upominają Obywatele i organizacje, w tym Stowarzyszenie Obywatelskich Inicjatyw

Wojciech Papis
dr Krystyna Krzekotowska
dr Włodzimierz Zydorczak
Andrzej Emich