Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Zbieramy podpisy poparcia dla Ruchu Obywatele do Sejmu
Data dodania: 2015-07-30 07:35:05

Mamy nadzieję, że nie nadużyjemy naszej przyjaźni i ufamy, że pamiętacie nas, nasz dom i serce zawsze otwarte dla Was i Waszych problemów (które często znikały jak bańki mydlane, dzięki naszym wspólnym akcjom). Ośmielamy się bowiem prosić Was o pomoc i przysługę dla nas i dla Ruchu Społecznego OBYWATELE DO SEJMU.

Kochani,

Mamy nadzieję, że nie nadużyjemy naszej przyjaźni i ufamy, że pamiętacie nas, nasz dom i serce zawsze otwarte dla Was i Waszych problemów (które często znikały jak bańki mydlane, dzięki naszym wspólnym akcjom).

Ośmielamy się bowiem prosić Was o pomoc i przysługę dla nas i dla Ruchu Społecznego OBYWATELE DO SEJMU.

Wiele społecznych i obywatelskich akcji, a nawet batalii ( często zwycięskich) podejmowaliśmy wszak wspólnie z Wami, nie bacząc na związane z tym ryzyko.

Teraz my prosimy Was serdecznie o coś, co nie wiąże się w wolnej demokratycznej Polsce z żadnym ryzykiem i jest prawem każdego Obywatela.

Prosimy Was serdecznie o pomoc w możliwie szybkim zebraniu podpisów (na zał. druku) popierających Komitet Wyborczy Wyborców OBYWATELE DO SEJMU.

Podpisy można przynieść do nas pod znany Wam dobrze adres na ul. Gombrowicza 17.

Możemy również sami się zgłosić po odbiór tych podpisów.

Wasza pomoc, choćby wyrażona jednym Waszym podpisem, znaczyć będzie dla nas naprawdę wiele.

Zachowamy w pamięci ten Wasz szlachetny gest, wzajemnego zaufania i wzajemnej samopomocy obywatelskiej.

Jest jeszcze druga ważna sprawa.

Znając i ceniąc Was, jako wysokiej klasy fachowców i zaangażowanych Obywateli, zwracamy się z prośbą o to, abyście przyjęli ofertę Ruchu Społecznego Obywatele do Sejmu i zechcieli być kandydatami Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do Sejmu.

Ten Społeczny ruch obywatelski ma bowiem teraz po raz pierwszy od transformacji ustrojowej szansę na dobry wynik wyborczy, o co jak wiecie walczyliśmy przez te wszystkie lata z Waszym aktywnym udziałem .

Czujemy się więc w obowiązku obywatelskim zaangażować się jeszcze bardziej i prosić Was również o zaangażowanie obywatelskie teraz , gdy mamy szansę zwyciężyć w kampanii wyborczej.

Dlatego przekazujemy Wam ankietę kandydata na posła z prośbą o wypełnienie i przekazanie do nas lub do ogólnopolskiego koordynatora Ruchu Społecznego Obywatele do Sejmu na: w.papis@wp.pl

Więcej informacji o tym ruchu społecznym znaleźć można na prowadzonej przez nas stronie facebook Obywatele do Sejmu lub stronie Stowarzyszenie Obywatelskich Inicjatyw

Razem zmienimy Polskę.

Pozdrawiamy serdecznie i przesyłam link do relacji z Kongresu Obywatele do Sejmu

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/mieszkalnicwo_z_programie_ruchu_spolecznego_obywatele_do_sejmu_334431.html?fb_action_ids=437658726436174&fb_action_types=og.comments

dr Krystyna Krzekotowska i mec. Jerzy Krzekotowski

Wykładowcy Uczelni Łazarskiego
tel. 603 996 408

P.S. Przekazujcie prosimy naszą prośbę do Waszych Przyjaciół, gdyż przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi.

Zapraszamy na najbliższe debaty obywatelskie

31 lipca - Jak naprawić edukacje w Polsce,

27 sierpnia - Jak zbudować skuteczną politykę mieszkaniową w Polsce,