Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Obywatele do Parlamentu - Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców i lider tego Ruchu Jan Zbigniew Potocki
Data dodania: 2015-08-30 02:50:45

Jan Zbigniew Potocki, człowiek wielkiego serca i umusłu, światowej sławy filantrop i społecznik, majacy wielkie zasługi w jednoczeniu Polaków za granicą, jako lider Ruchu Społecznego Obywatele do Parlamentu i jedynka na liście kandydatów do Sejmu Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do Parlamentu, podjął od pierwszej chwili swej działalności w Komitecie energiczne działania na rzecz jednoczenia Polaków w Polsce.

Jan Zbigniew Potocki, człowiek wielkiego serca umusłu, światowej sławy filantrop i społecznik, majacy wielkie zasługi w jednoczeniu Polaków za granicą , jako lider Ruchu Społecznego Obywatele do Parlamentu i jedynka na liście kandydatów do Sejmu Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do  Parlamentu, podjął od pierwszej chwili swej działalności w Komitecie energiczne działania na rzecz jednoczenia Polaków w Polsce.

Z Jego inicjatywy odbyło się wiele Debat Obywatelskich (ostatnio o problemie mieszkaniowym , który jest najtrudniejszym problemem społecznym znanych w świetle doświadczeń historycznych i współczesnych.

Warto podkreślić, że dotąd tego trudnego tematu nie podjął żaden inny komitet wyborczy, choć Partie dysponują funduszami z podatków obywateli.
nie podjął z brachu wiedzy na ten temat oraz specjalistów, takich jacy są skupieni tylko w tym komitecie. Tymczasem mają miejsce fakty eksmitowania na bruk rodzin z małoletnimi dziećmi, czy odbierania dzieci rodzicom z powodu braku mieszkania.
Wszystko to stanowi naruszenie Konstytucji, ustawy o ochronie lokatorów oraz europejskich standardów.

Dlatego Ruch Obywatele do Parlamentu , Kongres Budownictwa, Stowarzyszenie Obywatelskich Inicjatyw i wiele innych organizacji pozarządowych domaga się zmian zmian polityki mieszkaniowej państwa i gmin.

Wskazując na wiele innych nieprzyjaznych, a nawet wrogich w stosunku do Obywateli zachowań urzędniczych Jan Z. Potocki nawołuje do zjednoczenia całego społeczeństwa, do ZJEDNOCZENIA WSZYSTKICH Komitetów Pozapartyjnych.

W jedności siła ! Tylko tak można coś zmienić w tym kraju.