Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Siódma edycja Polsko-Niemieckiego Forum Prawa i Gospodarki - – 6 grudnia 2016 r.
Data dodania: 2016-11-14 15:32:44

Szanowni Państwo, Siódma edycja Polsko-Niemieckiego Forum Prawa i Gospodarki - – 6 grudnia 2016 r. W tym roku zajmować będziemy się zagadnieniami społecznej odpowiedzialności biznesu w kontekście dyrektywy o raportowaniu informacji niefinansowych, aktualną problematyką compliance w łańcuchu dostaw (supply chain compliance) oraz wyzwaniami, jakie stoją przed compliance w kontekście zmian w europejskim prawie ochrony danych oraz prawie pracy. Również i w tym roku udało nam się zgromadzić grono wybitnych prelegentów, praktyków compliance z Polski i z Niemiec!

Szanowni Państwo,

z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Państwa specjalny prezent: 6 grudnia odbędzie się kolejna, siódma edycja Polsko-Niemieckiego Forum Prawa i Gospodarki! W tym roku zajmować będziemy się zagadnieniami społecznej odpowiedzialności biznesu - w kontekście dyrektywy o raportowaniu informacji niefinansowych, aktualną problematyką compliance w łańcuchu dostaw (supply chain compliance) oraz wyzwaniami, jakie stoją przed compliance w kontekście zmian w europejskim prawie ochrony danych oraz prawie pracy. Również i w tym roku udało nam się zgromadzić grono wybitnych prelegentów, praktyków compliance z Polski i z Niemiec!

Zgodnie z ugruntowaną tradycją, Forum co dwa lata zmienia swoje miejsce. W tym roku serdecznie zapraszamy Państwa do intrygujących wnętrz konferencyjnych Mysia 3 w samym centrum Warszawy!

Szczegółowy program Forum, informacje praktyczne oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.fowirt.org. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o szybkie zapisy. Zastrzegamy, że o możliwości zapisu decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie prosimy o zapisywanie się jedynie wtedy, kiedy jesteście Państwo pewni, że udział w Forum będzie możliwy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Forum!

Z compliancowymi pozdrowieniami,

Zespół Viadrina Compliance Center