Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Ogólnopolski Zjazd Krystyn w Katowicach
Data dodania: 2017-03-15 02:34:11

Krystyny Warszawskie XX – ty Jubileuszowy Zjazd Krystyn w Katowicach, 13 marca 2017 r. Jak co roku od 20 lat, ale jeszcze ciekawiej, gdyż jubileuszowo, Krystyny Warszawskie świętowały z Krystynami z całej Polski, Europy oraz z całego Świata. Uczciłyśmy na Zjeździe Krystyn w Katowicach pamięć naszej ukochanej zmarłej Krysi Sienkiewicz, na której pogrzebie uczestniczyła liczna delegacja Krystyn, a słowo pożegnalne w naszym imieniu wygłosiła na Cmentarzu Powązkowskim dr Krystyna Krzekotowska ( sąsiadka z Bielan i autora wielu książek prawniczych). Była z nami na Jubileuszowym Zjeździe sama Nasierowska, światowej sławy fotografik i autorka licznych fotograficznych albumów Krystyn. Zjazdy odbyły się już w wielu miastach Polski i Krystyny Warszawskie z radością chciałyby gościć swoje imienniczki także w Warszawie, stolicy Polski. Tegoroczny zjazd Krystyn odbył się pod hasłem "Krystyny w Katowicach – mieście Muzyki", mieście w którym ruch Krystyn 20 lat temu zainicjowała Krystyna Bochenek.


Krystyny Warszawskie
XX - ty Jubileuszowy Zjazd Krystyn w Katowicach, 13 marca 2017 r.
Jak co roku od 20 lat, ale jeszcze ciekawiej, gdyż jubileuszowo, Krystyny Warszawskie świętowały z Krystynami z całej Polski, Europy oraz z całego Świata.
Uczciłyśmy na Zjeździe Krystyn w Katowicach pamięć naszej ukochanej zmarłej Krysi Sienkiewicz, na której pogrzebie uczestniczyła liczna delegacja Krystyn, a słowo pożegnalne w naszym imieniu wygłosiła na Cmentarzu Powązkowskim dr Krystyna Krzekotowska ( sąsiadka z Bielan i autora wielu książek prawniczych).
Była z nami na Jubileuszowym Zjeździe sama Nasierowska, światowej sławy fotografik i autorka licznych fotograficznych albumów Krystyn.
Zjazdy odbyły się już w wielu miastach Polski i Krystyny Warszawskie z radością chciałyby gościć swoje imienniczki także w Warszawie, stolicy Polski.
Tegoroczny zjazd Krystyn odbył się pod hasłem "Krystyny w Katowicach - mieście Muzyki", mieście w którym ruch Krystyn 20 lat temu zainicjowała Krystyna Bochenek.

Doceniamy to, że od lat tę wspaniałą inicjatywę - po tragicznej śmierci założycielki Krystyny Bochenek w katastrofie Smoleńskie - pielęgnuje i kontynuuje nieoceniona Krystyna Szaraniec, Przewodnicząca Stowarzyszenia Krystyn im. Krystyny Bochenek
Pragniemy złożyć wyrazy uznania i gorące podziękowanie dla Krystyny Szaraniec, przewodniczącej Stowarzyszenia Krystyn, która świętowała nie tak dawno swój benefis, jako wieloletnia dyrektor. w TEATRZE ŚLĄSKIM.
To dzięki Niej Krystynie Szaraniec nasz XX-y Jubileuszowe Zjazd Krystyn miał tak wspaniałą oprawę i tak bogaty program artystyczny.


Dziękujemy Ci Krysiu. Być z Tobą Krysiu i wspierającymi Cię Krysiami z Katowic i całej Polski, to wieki zaszczyt dla nas i ogromna przyjemność.


W Katowicach chciałyśmy pobić rekord Guinessa, skupiając w jednym miejscu rekordową liczbę osób o tym samym imieniu.
Niestety trochę zabrakło Krystyn, gdyż było nas 680, a w Dubaju w 2005 roku w jednym miejscu zgromadziło się 1096 Mohammedów.
Zatem podejmiemy to wyzwanie jeszcze raz
Zapraszamy do Warszawy. W stolicy Polski damy radę.

Z góry serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenie, które skierowałyśmy w czasie zjazdu bezpośrednio na ręce przewodniczącej Krysi Szaraniec, wierząc że Jej wielki wkład w jednoczenie Polek i Polaków i przemienianie nas w ludzi życzliwych, kochających i pomagających innym, może i powinien być zaraźliwy

Krystyny Warszawskie