Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Rekomendacja Studiów Podyplomowych Akademii Rynku Nieruchomości Uczelni Łazarskiego
Data dodania: 2017-07-27 05:32:45

Zakończenie Roku Akademickiego to dobry moment do dokonywania podsumowania i ocen. Moja edukacja w ramach Studiów Podyplomowych Uczelni Łazarskiego odbywała się w ramach bardzo ciekawych dwóch kierunków Zarządzania Nieruchomościami i Wyceny Nieruchomości. Uczelnia Łazarskiego zapewniła wysoki poziom studiów oraz merytoryczną, doświadczoną kadrę naukową.


Zakończenie Roku Akademickiego to dobry moment do dokonywania podsumowania i ocen.
Moja edukacja w ramach Studiów Podyplomowych Uczelni Łazarskiego odbywała się w ramach bardzo ciekawych dwóch kierunków Zarządzania Nieruchomościami i Wyceny Nieruchomości.
Uczelnia Łazarskiego zapewniła wysoki poziom studiów oraz merytoryczną, doświadczoną kadrę naukową.
Do tego wspaniała i zintegrowana od samego początku grupa, w której pełniłem funkcję starosty.
Prężnie rozwijająca się Akademia Rynku Nieruchomości charakteryzuje się tym, że dba zarówno o poziom kształcenia, jak i o możliwie najpełniejsze gwarancje zatrudnienia swoich absolwentów.
Nic dziwnego, że od kilkunastu lat Akademia Rynku Nieruchomości Uczelni Łazarskiego w ramach której ukończyłem wspomniane dwa kierunki, cieszy się zainteresowaniem licznego grona Słuchaczy, zarówno tych wchodzących na rynek nieruchomości, jak i tych mających na tym rynku już ugruntowaną wysoką pozycję.
Specjalne podziękowania kieruję do Pani dr Krystyny Krzekotowskiej, która jako kierownik zapewniła godną polecenia organizacje studiów, będąc zawsze dostępną dla Słuchaczy. Wraz z innymi wykładowcami w nowoczesny sposób przekazała nam wiedzę o prawie mieszkaniowym, przekazując klucz do poszukiwania nowoczesnych i zaangażowanych form funkcjonowania na rynku nieruchomości.
Słowem te Studia Podyplomowe są godne polecenia, co niniejszym czynię.
Umożliwiły mi zmianę pracy i start na konkurencyjnym rynku nieruchomości. Co ważne mam świadomość, że zawsze mogę liczyć na konsultację, pomoc i radę ze strony wykładowców Uczelni, a zwłaszcza dr Krystyny Krzekotowskiej i mec. Jerzego Krzekotowskiego.

Z poważaniem,
Rafał Ratuski