Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


II Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie 3-5 września 2017 r.
Data dodania: 2017-09-19 00:26:28

II Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie w dniach 3-5 września 2017 r. wniosło wielki wkład w jednoczenie Polaków w Polsce i na Świecie. Wielkie gratulacje i podziękowanie dla organizatorów z Prezydentem miasta Tarnowa na czele. Wielkie gratulacje i podziękowanie dla organizatorów z Prezydentem miasta Tarnowa na czele, złożyła na Forum dr Krystyna Krzekotowska, wiceprezes Światowego Kongresu Polaków. Wyraziła też uznanie dla dla zaangażowania samorządowców oraz dla potencjału intelektualnego i zaangażowania Polonii Świata. Dodała, że można być dumnym z tak licznego grona wybitnych osobistości i patriotów - Polaków z całego Świata. Dr Krystyna Krzekotowska zaprosiła na kolejne wydarzenie - Światowy Kongres Polaków w Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 3.11. 2017 r.

 

II Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie w dniach 3-5 września 2017 r. wniosło wielki wkład w jednoczenie Polaków w Polsce i na Świecie.
Wielkie gratulacje i podziękowanie dla organizatorów z Prezydentem miasta Tarnowa na czele, złożyła na Forum dr Krystyna Krzekotowska, wiceprezes Światowego Kongresu  Polaków.

Wyraziła też uznanie dla  dla zaangażowania samorządowców oraz dla  potencjału intelektualnego i zaangażowania Polonii Świata.

Dodała, że można być dumnym  z  tak licznego grona wybitnych osobistości i patriotów - Polaków z całego Świata.

dr Krystyna Krzekotowska  zaprosiła na kolejne wydarzenie - Światowy Kongres Polaków
w Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 3.11. 2017 r.