Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Transmisja z Inauguracji Światowej Akademii Prawa
Data dodania: 2018-02-10 00:30:11

Transmisja z I Światowy Bal Polaków i inauguracja Światowej Akademii Prawa TO JUŻ dziś 10.02.2018 r. godz. 18.00 w Pałacu Kultury I Nauki w Warszawie Transmisja na żywo o godz. 19.00 i 23.00 - dla tych, z Państwa, którzy nie mogą być tu i chcieliby choć w tej formie się z nami spotkać. P O D Z I Ę K O W A N I E Dla wszystkich Gości z całej Polski i z całego świata, dla zasłużonych działaczy organizacji Polaków za granicą w szczególności w Niemczech, Belgii, Szwecji, we Włoszech oraz przybyłej ze Stanów Zjednoczonych Krystyny Kacperczyk, wielokrotnej mistrzyni świata w lekkoatletyce. Dla niezmordowanej dr Krystyny Krzekotowskiej, wiceprezesa Światowego Kongresu Polaków i wspierającego Ją prezesa Światowego Kongresu Polaków mec. Stefana Hambury, adw. Marka Czarneckiego, wiceprezesa Światowego Kongresu Polaków, członka Zarządu Andrzeja Rępalskiego oraz dla Krystyn Warszawskich, w tym Krystyny Żyteckiej, Krystyny Tarasiuk-Lempek, Krystyny Szczęsnej i Krystyny Szymańskiej.

Transmisja z I Światowy Bal Polaków i inauguracja Światowej Akademii Prawa

TO JUŻ dziś 10.02.2018 r. godz. 18.00 w Pałacu Kultury I Nauki w Warszawie

Transmisja na żywo o godz. 19.00 i 23.00 - dla tych, z Państwa, którzy nie mogą być tu i chcieliby choć w tej formie się z nami spotkać.

P O D Z I Ę K O W A N I E
Dla wszystkich Gości z całej Polski i z całego świata, dla zasłużonych działaczy organizacji Polaków za granicą w szczególności w Niemczech, Belgii, Szwecji, we Włoszech oraz przybyłej ze Stanów Zjednoczonych Krystyny Kacperczyk, wielokrotnej mistrzyni świata w lekkoatletyce.

Dla niezmordowanej dr Krystyny Krzekotowskiej, wiceprezesa Światowego Kongresu Polaków i wspierającego Ją prezesa Światowego Kongresu Polaków mec. Stefana Hambury, adw. Marka Czarneckiego, wiceprezesa Światowego Kongresu Polaków, członka Zarządu Andrzeja Rępalskiego oraz dla Krystyn Warszawskich, w tym Krystyny Żyteckiej, Krystyny Tarasiuk-Lempek, Krystyny Szczęsnej i Krystyny Szymańskiej.

Dla Ambasadorów Honorowych Światowego Kongresu Polaków - Pani Ewy Brody i Pana Bogusława Falkowskiego, który jest jednocześnie Ambasadorem Honorowym Kongresu Polonii Kanadyjskiej oraz przedstawicieli Polaków.

Dla wszystkich Dziennikarzy a zwłaszcza dla patronów medialnych, w tym red. Andrzeja Dybowskiego, prezesa Portalu Polska Mówi, red. Bogdana Ulki, red. Joanny Ataman z TVP 2 , red. Lidii Bąk, red. Jolanty Furgal, red. Moniki Nogalskiej, red. Macieja Samborskiego, red. Zenona Nowaka oraz red. Macieja D. Ociepki, red. Piotra Lelenia, red. Zenona Nowaka, red. Sabiny Augustynowicz oraz red. Marka Traczyka, prezesa Stowarzyszenia Polskich Mediów.

Dla Pana Artura Kondrata, Prezesa Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej.

Dla Pana Artura Suchożebrskiego, prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Biznesu.
Dla Pana dr Tomasza Januszewskiego, dyrektora Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie oraz Pana Pawła Sawickiego Prezesa Zarządu Henry Jones Sp. z o.o. "Manufaktura Miody Polskie" w Warszawie

Dla wspaniałych artystów malarzy i fotografików, darczyńców obrazów na aukcję, w tym Pauliny Kopestyńskiej, Larysy Jaromskiej, Hanny Koreckiej, Grażyny Sanigórskiej, Wojciecha Kopczyńskiego oraz Dimitry Savczenko.

Dla autorek książek i darczyńców innych wartościowych przedmiotów na aukcję charytatywną, w tym dla Agnieszki Zydroń, Barbary Mazurkiewicz, mec. Marka Czarneckiego, mec. Jerzego Krzekotowskiego, mec. Jarosława Dądalskiego, Sędzi Urszuli Klejnowskiej, red. Lidii Bąk oraz Piotra Trepki, właściciela Cukierni DOUX.

Dla słynnych polskich projektantek Eli Piorun i Anny Cichosz.

Dla Legii Warszawa oraz Pana Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Dla Fundacji PEKAO.

Dla Artystów Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis, Barbary Tritt, Damiana Suchożebrskiego oraz Andrzeja Rosiewicza, a także dla niezastąpionej JD Wiki.

Dla twórców kultury i sztuki oraz ludzi nauki, w tym Wiesława Krawczyńskiego, dr Dominika Wagnera, prof. Anny Kuligowskiej-Korzeniowskiej, Wojciecha Stan Mazura, prof. W Juliana Korab-Karpowicza, adw. dr Iwony Zielinko, prezesa Fundacji Kobiet Prawników, dr Sylwestra Szafarza, dr Marka Ciesielczyka, dr Ewy Wierzbowskiej, dr Grzegorza Okońskiego, prof. Krystyny Leśniak-Moczuk, Elżbiety Komorowskiej, dr Krzysztofa Musialika i dr Mieczysława Błońskiego, dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego oraz mec. Marii Ślązak, prezydenta Europejskiego Stowarzyszenia Prawników.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wnieśli cegiełkę w przygotowanie i uczestnictwo w Światowym Balu Polaków i inauguracji Światowej Akademii Prawa oraz liczniej rzeszy wolontariuszy.

Dla Pana Prezesa Rafała Krzemienia i wszystkich współpracowników Zarządu PKiN oraz Pani Magdaleny Mroczkowskiej Bistro Trojka.

Dziękujemy przedstawicielom władz państwowych i samorządowych oraz organizacjom pozarządowym w Polsce i za granicą, w tym Fundacji Polonia, posłom i senatorom oraz Panu Stanisławowi Karczewskiemu Marszałkowi Senatu RP.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wnieśli cegiełkę do pracy Światowego Kongresu Polaków, w przygotowanie Strategii dla Polski ponad podziałami na I Światowym Kongresie Polaków na Zamku Królewskim 3.11.2017 r. a następnie w przygotowanie i uczestnictwo w Światowym Balu Polaków oraz inauguracji Światowej Akademii Prawa w dniu 10.02.2018 r. , jako wydarzeniu Patriotyczno-Kulturalnym dla uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.