Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Krzekotowska: Przezwyciężmy impas w gospodarce nieruchomociami
Data dodania: 2009-05-29 18:58:08

27 maja br. odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydatki do Parlamentu Europejskiego startuj±cej z warszawskiej listy CentroLewicy Krystyny Krzekotowskiej. Konferencja powięcona była analizie wymiaru sprawiedliwoci po wejciu Polski do Unii Europejskiej jak również kwestiom dotacji unijnych dla mieszkalnictwa.

Kandydatka CentroLewicy - ekspert w dziedzinie prawa spółdzielczego i mieszkaniowego - zwróciła uwagę na dyskryminowan± jej zdaniem spółdzielczoć mieszkaniow±. W jej przekonaniu z winy poprzednich rz±dów przepadły przeznaczone na ten cel fundusze unijne.

 

Zdaniem Krzekotowskiej w chwili obecnej należy przede wszystkim przezwyciężyć impas w gospodarce nieruchomociami, by budownictwo stało się znów kołem zamachowym polskiej gospodarki. Zaznaczyła, że na kanwie dowiadczeń innych państw Unii Europejskiej dzięki sprawnemu wykorzystaniu rodków unijnych możliwe będzie pobudzenie polskiego budownictwa, rozwój nowych technologii, rewitalizacja a także termomodernizacja osiedli (zwłaszcza warszawskiej wielkiej płyty).